Novinky a aktuality

3005, 2019

Lekce jógy od 1.června do 20. září 2019

Milí přátelé, od 1.června do 22. září se budou konat otevřené lekce jógy pouze v neděli a v úterý v čase 18 - 20 hod. Nové kurzy jógy pro začátečníky začínají od 24. září 2019.  S pozdravem - Ajay Bobade, Miroslava Havlíčková

1504, 2019

Velikonoce 2019

Milí přátelé, v neděli 21.dubna se z důvodu velikonočních prázdnin nekoná otevřená lekce jógy- Ajay Bobade, Miroslava Havlíčková

Kurzy a semináře 2018/2019

Letní příměstský tábor 2019

ájurvéda a jóga – Vaření podle ájurvédy, zdravý životní styl, marma terapie

od 27. července do 3. srpna 2019

Více informací

Škola ájurvédy pro začatečniky

1. ročník

od 6. říjena 2018 do 2. červena 2019

Více informací

Jóga do hloubky 2019

Instruktorský kurz jógy akreditován MŠMT a Yoga Aliance USA.

od 12. ledna do 9. prosince 2019

Více informací

Přidejte se ke komunitě učitelů a studentů Yoga Surya International

Připojte se k bohaté tradici učitelů a studentů, kteří poskytují hluboce zakořeněné znalosti z jógy, Áyurvédy, Védanty a Sanskrt literatury. Jsme rozmanitá rodina studentů, učitelů a absolventů, kteří se snaží zlepšit zdraví, štěstí a kvalitu našeho života. Pracujeme společně a přinášíme tradiční znalosti a texty do češtiny a do české společnosti.

Zaregistrujte se

Škola jógy, ájurvédy a registrace

Jóga

Nabízíme celou řadu kurzů jógy pro začatečniky i pro učitele jógy a krátkodobé workshopy.

Více informací

Ájurvéda

Prohloubit své vědomostí v Áyurvédě a pochopit, jak toto starobylé technika je relevantní i dnes.

Více informací

Registrace

Online registrace pro pravidelné kurzy, vikendove workshopy a dlouhodobé intenzivní programy.

Zaregistrujte se

Studijní materiály

Přihlaste se k přístupu k různým studijním materiálům a také ke sledování osobního pokroku.

Přihlášení

योगेन चितस्य पदेन वाचा मलं शरीरस्य च वैद्यकेन |
योऽपाकरोत्तं प्रवरं मुनीनां पतञ्जलिं प्राञ्जली आनतोस्मि ||

Pataňdžali (पतञ्जलि ) je znám jako autor jóga súter, text o áyurvédě a obšírného komentáře (Mahábhášja) na Pániniho Osmero pojednání (Aštadhjájí), kde komentuje sanskrtskou gramatiku. Jeho nejznámějším dílem jsou Jóga sútry, které komponoval v letech 200 až 150 př. n. l. Pataňdžali je považován za zakladatele jógy, přestože jeho výklad o józe je založen na sánkhje a Bhagavadgítě, které jsou starší. 

Ashrámy a studijní střediska

Zažijte klidný a inspirativní život v ashramu a užijte si čas v přírodě. Všechny naše programy se odehrávají na krásných místech, které jsou speciálně navrženy tak, aby se člověk mohl ponořit hlouběji do studií jógy a védanty starými tradičními způsoby.

Hradec Králové

Pražská třída 31/150, Hradec Králové 50004, Czech Republic

Více informací

Prague CZE

Nad Vavrouškou 695/13, 181 00 Praha 8, Czech Republic

Více informací

Netala, Uttarkashi

Tapasyalayam, Netala, Dist. Uttarkashi, Uttarakhand, India

Více informací

Coimbatore

Molapalayam, Pooluvapatti Panchayat, Coimbatore – 64110, India

Více informací

Akreditace a spolupracující organizace

Yoga Surya International spolupracuje s různými jógovými školami, certifikačními organizacemi a konfederacemi jógy a ayurvedy. Kurzy jsou vedeny a certifikovány různými nadnárodními organizacemi a platné v různých zemích Evropy, Asie a Ameriky.

Zkušeností našich studentů

Poslouchat, co naši studenti říkají o svých zkušenostech, což je nejdůležitější nástroj, který nám umožňuje neustále zlepšovat se jako komunita/škola jógy a pokračovat ve vedení ostatních na cestě studia a sebepoznání 

I joined Yoga Surya’s weekend retreat . The classes were holistic and I especially liked their meditation techniques- it was quite relaxing. The teachers are full with knowledge and are extremely helpful.

Anonymous, Your Content Goes Here

The Yoga Surya TTC course has helped me deepen my learning about the philosophy and history of yoga. I realized how yoga is a way of life and not just asanas. Teachers are knowledgeable and ready to help you whenever required. The food is delicious and healthy, overall it’s been a pleasant experience.

Anonymous

Setkání s Ajayem bylo pro mě opravdovým zážitkem. Je to velice příjemný, vtipný a inspirující člověk, jeho vyprávění a životní příběhy by se daly poslouchat dlouho. I když jsem s cvičením yogy teprve na začátku, získala jsem i díky němu velkou motivaci a chuť pokračovat dál a zlepšovat se. I přes počáteční obavy z této návštěvy se mi celý den moc líbil a pouze lituji, že tak rychle utekl.

Martina Veverková, Your Content Goes Here

Seminář s Ajayem byl pro mne velký zážitek, na který jen tak nezapomenu. Jsem plná inspirace a chuti do studia a cvičení yogy. Děkuji za tu příležitost.

Dáša Vomáčková