Všichni jsou vítáni, není třeba se dopředu registrovat. Kurz není pouhým výčtem ásan (jógických pozic) jako je běžné v západoevropském pojetí, nýbrž probíhá v tradičním indickém stylu: u každé pozice je postupně uváděn její kontext, stručné filozofické pozadí a psychosomatické účinky. Kurz seznamuje účastníky s tím, jak v denním životě správně používat svoje tělo, odbourávat stres, zlepšovat paměť a smysly i mnohem více. Díky tradičnímu jógickému přístupu k výuce odkrývajícím mnoho vrstev tohoto systému najednou je kurz vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Aktuální lekce se přizpůsobuje možnostem příchozích, lekce je vždy zakončena jógovou relaxací.

Co s sebou a co nenosit?

Otázky, zda máte správnou podložku či co na sebe, vůbec nemusíte řešit. Máme příjemné, bavlněné podložky pro všechny k zapůjčení. (Pokud máte vlastní, nenoste prosím jakékoliv jiné podložky než bavlněné, které nepouštějí barvu). Stejně tak prosím nenoste lahve bez uzávěru, aby se předešlo zbytečnému znečištění koberce.Na cvičení je nejvhodnější volné, pohodlné oblečení, tedy tepláky, jakékoli jiné kalhoty a volné tričko. Upnuté oděvy (např. legíny) nedoporučujeme. Kromě pohodlného oblečení a uzavíratelné lahve s pitím by se Vám mohly hodit ještě kapesníčky, a to zejména při dechových cvičeních.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram