Yoga Surya International ášram Hrobičany

Ášram v Hrobičanech

Od roku 2021 je sídlem školy Yoga Surya International ášram na břehu řeky Cidliny, obklopený loukami a lesy, v malé vesnici Hrobičany, nedaleko Hradce Králové. Díky svému umístění v klidné lokalitě je ideálním místem pro studium, odpočinek, rozjímání a celkové zklidnění.

V hlavní budově ášramu je prostorná hala využívaná pro cvičení jógy a pro přednášky, kuchyň s jídelnou a další prostory a zázemí pro setkávání a nocleh studentů, hostů a návštěv. Rozlehlá zahrada se spoustou vzrostlých stromů a třemi jezírky srdečně zve každého do svých malebných zákoutí ke studiu, cvičení jógy, posezení s přáteli nebo relaxaci.

Kdo v ášramu bydlí?

Ášram je sídlem studentů gurukula (denní studium), kteří o něj, v rámci své každodenní pracovní náplně, pečují. Vedle své hlavní studijní činnosti, budují a zvelebují nejen vnitřní prostory, ale i celou zahradu. Pěstují ovoce a zeleninu a vše, včetně mnoha volně rostoucích rostlin v zahradě, využívají v kuchyni. Organizují a zabezpečují hladký průběh víkendových kurzů a letních táborů, které se zde konají. Příležitostně provádějí masáže, marmu a další procedury, a poskytují každému, kdo přijede na dlouhodobý nebo krátkodobý pobyt, veškerý komfort, který je k úspěšné terapii potřeba. Studenti gurukula jsou srdcem ášramu a láskyplně se starají o všechny, kteří sem zavítají.

Fotogalerie

Umístění

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram