O nás

Yoga Surya centrum v Hrobičanech

Představujeme vám sídlo školy tradiční indické medicíny, kde našli zázemí studenti gurukula
a kde probíhá většina kurzů a aktivit školy.

Yoga Surya centrum
vic než

2000

spokojených
studentů

17

let jógy a ájurvédy v
české republice
ájurvédské centrum

Yoga Surya centrum v Hrobičanech

Akademie jógy a védských studií

Od roku 2021 je sídlem školy Yoga Surya International statek na břehu řeky Cidliny, obklopený loukami a lesy, v malé vesnici Hrobičany, nedaleko Hradce Králové. Díky svému umístění v klidné lokalitě je ideálním místem pro studium, odpočinek, rozjímání a celkové zklidnění.
V hlavní budově centra je prostorná hala využívaná pro cvičení jógy a pro přednášky, kuchyň s jídelnou a další prostory a zázemí pro setkávání a nocleh studentů, hostů a návštěv. Rozlehlá zahrada se spoustou vzrostlých stromů a třemi jezírky srdečně zve každého do svých malebných zákoutí ke studiu, cvičení jógy, posezení s přáteli nebo relaxaci.

Co se v centru odehrává?
  • Víkendové kurzy jógy a ájurvédy
  • Letní tábor
  • Yoga Surya gurukulam
  • Ájurvédské procedury
  • Osobní konzultace
  • Relaxační pobyty
hrobičany

Kdo na statku bydlí?


Centrum je sídlem studentů gurukula, kteří o něj, v rámci své každodenní pracovní náplně, pečují. Vedle své hlavní studijní činnosti, budují a zvelebují nejen vnitřní prostory, ale i celou zahradu. Pěstují ovoce a zeleninu a vše, včetně mnoha volně rostoucích rostlin v zahradě, využívají v kuchyni.
Organizují a zabezpečují hladký průběh víkendových kurzů a letních táborů, které se zde konají. Příležitostně provádějí masáže, marmu a další procedury, a poskytují každému, kdo přijede na dlouhodobý nebo krátkodobý pobyt, veškerý komfort, který je k úspěšné terapii potřeba. Studenti gurukula jsou srdcem centra a láskyplně se starají o všechny, kteří sem zavítají.

Yoga Surya centrum

Yoga Surya
gurukulam

Fotogalerie